Dviraciai.lt logotipas
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321

Apie mus

Dviraciai.lt el. parduotuvė yra įkurta ir valdoma A. Vilimo firmos „Milada“. Įmonė užsiima dviračių prekyba internetu, konsultuoja pirkėjus įvairiais dviračių įsigijimo klausimais. A. Vilimo firma „Milada“ yra Lietuvos dviračių verslo asociacijos (LDVA) narė - steigėja.

Firma „Milada“ priklauso žinomam Lietuvos dviračių sporto entuziastui ir dviratininkui Algimantui Vilimui, kuris dviračių versle dirba jau 17 metų, todėl turi sukaupęs daug žinių ir patirties. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje gausite nemokamą konsultaciją - atsakysime į visus su dviračiais susijusius klausimus, taip pat padėsime Jums išsirinkti dviratį pagal poreikius ir kišenę, nes esame šios srities profesionalai ir dideli dviračių entuziastai. Patarsime, kaip teisingai važinėti dviračiu, paaiškinsime, kaip veikia pavaros, ir kaip nenuvarginti savo organizmo važinėjant tiek lygiu keliu, tiek kalnuota vietove. Dviratis - ne tik transporto priemonė, bet ir sveikatos šaltinis.

Internete esame jau nuo 2002 metų gruodžio mėn. Veiklą pradėjome nuo įprastos reprezentacinės interneto svetainės, bėgant metams jį peraugo į el. parduotuvę. Kaip tobulėjo mūsų interneto svetainė bėgant metams galite pamatyti Wayback Machine sistemoje.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Dviračio galutinę kainą, pristatymo, garantinių įsipareigojimų ir kitas sąlygas suderiname su pirkėju telefonu ar el. paštu.

Lietuvos dviračių verslo asociacijaTurite klausimų? Skambinkite +370 691 81777, +370 686 44321 ir mes padėsime Jums!
Geros sąlygos pirkti dviratį išsimokėtinai Dviračių registracijos duomenų bazė. Papildoma apsauga nuo vagystės. Draudžiant prekę lizingas nieko nekainuoja, kai sutarties terminas 10mėn. Nupirktą internetu dviratį pristatysime į namus! Lietuvos dviračių verslo asociacija SB Lizingas

Populiariausi dviračiai  
Dviratis internetu  
Patys populiariausi dviračių tipai  
Priemonės vaikų saugumą užtikrinti  
Rėmų aukščiai  
Kaip išsirinkti dviratį?  
LDVA pažymėjimas  
Dovanų kuponas  
Svetainės medis