Dviraciai.lt logotipas
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321

Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai – viena moderniausių dviračių rūšių, kuri jau spėjo užkariauti daugelį pasaulio šalių ir sparčiai populiarėja Lietuvoje. Tai neturėtų stebinti, mat ši transporto priemonė išsiskiria universalumu, kuris laikomas didžiausiu jos privalumu – elektriniu dviračiu galima važiuoti ir tradiciniu būdu (minant pedalus), ir naudojant akumuliatoriuje sukauptą elektros energiją. Siūlome pasižvalgyti po mūsų siūlomų elektrinių dviračių asortimentą, kur kiekvienas ras geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį variantą. Negalite išsirinkti ar nežinote, kuris iš elektrinių dviračių tinkamiausias? Susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią sprendimą.


Kodėl elektrinis dviratis?

Nors vis dar dažnai galima išgirsti, kad elektriniai dviračiai Lietuvoje yra egzotika, šios transporto priemonės populiarumas nuolat auga. Kodėl – atsakyti nėra sunku. Šie dviračiai, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo niekuo nesiskiria nuo įprastų produktų, pastaruosius lenkia keliais privalumais: galimybe judėti be fizinių pastangų bei greitesne kelione. Pirmąjį įvertina tie, kuriems dažnai tenka įveikti sudėtingus maršrutus ir tie, kurių fizinės galimybės ribotos – pristigus jėgų ar tiesiog norint pailsėti visiškai nebūtina nutraukti kelionės, tiesiog toliau ji tęsiama ne dviratį minant, o naudojant akumuliatoriaus energiją. Kelionės greitis ypač aktualus tiems, kurie elektriniu dviračiu nusprendžia pakeisti automobilį ar viešąjį transportą – ne tik netenka stovėti kamščiuose, bet ir atstumas iki darbo ar mokymosi įstaigos, naudojant elektros energiją, įveikiamas per gerokai trumpesnį laiką. Svarbu paminėti ir kitus privalumus, kurie būdingi visiems dviračiams – tai ekologiškas, aplinką tausojantis kelionės būdas. Tad lyginant elektrinius dviračius ir automobilius, tas pats atstumas įveikiamas ne tik pigiau, bet ir visiškai neteršiant gamtos, o tai šiomis dienomis ypač opi problema. Elektriniai dviračiai – tai universali ir saugi kelionės priemonė, suteikiantis galimybę rinktis, kokiu būdu norima judėti: minti pedalus ir aktyviai leisti laiką, ar, esant poreikiui, tausoti jėgas ir kelionės tikslą pasiekti greičiau.

Elektriniai dviračiai iš Dviraciai.lt

Mūsų internetinėje parduotuvėje gausus kokybiškų prekių pasirinkimas. Rinkitės elektrinius dviračius, mėgaukitės tylia, greita ir ekologiška kelione, o mes pasirūpinsime saugiu prekių pristatymu ir pagalba renkantis tinkamiausią variantą.

Turite klausimų? Skambinkite +370 691 81777, +370 686 44321 ir mes padėsime Jums!
Geros sąlygos pirkti dviratį išsimokėtinai Dviračių registracijos duomenų bazė. Papildoma apsauga nuo vagystės. Draudžiant prekę lizingas nieko nekainuoja, kai sutarties terminas 10mėn. Nupirktą internetu dviratį pristatysime į namus! Lietuvos dviračių verslo asociacija SB Lizingas

Populiariausi dviračiai  
Dviratis internetu  
Patys populiariausi dviračių tipai  
Priemonės vaikų saugumą užtikrinti  
Rėmų aukščiai  
Kaip išsirinkti dviratį?  
LDVA pažymėjimas  
Dovanų kuponas  
Svetainės medis